xperia Z2 بعد از شش هفته ماندن در زیر آب هنوز کار می کند

به دست -

سونی یکی از اولین شرکت های سازنده اسمارت فون بود که از ایده ضد آب استقبال کرد. ما هنوز کنفرانس CES 2013 را فراموش نکرده ایم که این شرکت با به نمایش گذاشتن  اسمارت فون های ضد آبش توجه همه را به خود جلب کرده بود. در این خبر قصد داریم به سونی Xperia Z2 بپردازیم که قابلیت ضد آب تا ۱٫۵ متر برای ۳۰ دقیقه دارد.

به نظر می رسد محدودیت های ضد آب درمورد اسمارت فون Alexander Maxen اهل گوتنبرگ، سوئد صدق نکرده است. این شخص در تعطیلات وقت خود را با اسکیت روی آب پر کرده بوده است و در حالی که همه ما هر ثانیه گوشی خود را بررسی می کنیم، او گوشی Sony Xperia Z2 را در صندلی قایق گذاشته بود. بنابراین زمانی که قایق شروع به حرکت از میان موج ها می کرده، گوشی به آب می افتد. عمق این آب ۱۰ متر بوده و این شخص سعی می کند آن را از آب در بیاورد ولی موفق نشده بوده است.

پس از آنکه به خشکی بر می گردند، Alexander به گوشی خود زنگ می زند و گوشی زنگ می خورد و ثابت می شود که هنوز کار می کند چون اگر این چنین نبود گوشی زنگ نخورده و مستقیم به پست صوتی منتقل می شد. شش هفته بعد یکی از دوستان این شخص به غواصی رفته و گوشی Xperia Z2 را از اعماق آب پیدا می کند. شیشه پشتی گوشی شکسته بود و شارژ باطری نیز بطور کلی خالی شده بود. اما زمانی که گوشی را به شارژ متصل کردند نشانگر LED روشن شد و زمانی که شارژ شد، گوشی بطور کامل کار می کرد و حتی قادر به تماس تلفنی نیز بود.

Alexander تصمیم گرفت تا خسارت گوشی را تعمیر نکند و گوشی را در آن حالت به عنوان یاد آور اینکه ۶ هفته را در ۱۰ متری آب نمک سپری کرده نگه دارد.

منبع: PhoneArena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]