SONICable، شارژری که قول می دهد گوشی شما را دو برابر سریعتر شارژ کند!

به دست -

مطمئناً همه ما به دستگاه هایی که با استفاده از یک ایده ساده سعی دارند امکانات ویژه ای را در اختیار ما قرار دهند علاقه مندیم. SONICable یکی از همین ایده های ساده است هم اکنون به عنوان “پیشرفته ترین شارژر دنیا” شناخته می شود.
SONICable2
ایده ای که در پشت این شارژر فوق العاده قرار دارد بسیار ساده است، این شارژر از ماژولی که همراه با یک سوئیچ طراحی شده است بهره می برد تا کاربرد این کابل را تغییر دهد. هنگامی که این سوئیچ خاموش است، SONICable گوشی شما را به عنوان یک کابل USB معمولی شارژ می کند. علاوه بر این در این حالت شما می توانید از این کابل برای انتقال اطلاعات بین گوشی و کامپیوتر هم استفاده کنید. اما هنگامی که این کلید روشن باشد ویژگی اخیر این کابل از بین رفته و SONICable قادر خواهد بود با قدرت بیشتری گوشی شما را شارژ کند.

در این وضعیت که حالت Sonic هم نام دارد، SONICable می تواند با سرعت دو برابر نسبت به گذشته آیفون و یا هر گوشی اندرویدی را شارژ کند. مطمئناً این ویژگی جالب هم اکنون تعداد زیادی از شما را به فکر خرید این محصول فوق العاده انداخته است. هزینه های لازم برای تولید این شارژر قرار است از طریق یک برنامه جمع آوری سرمایه که در چهارم اسفند ماه به پایان می رسد حاصل شود.
SONICable3
هدف از این برنامه جمع آوری ۱۰,۰۰۰ دلار برای آغاز فرآیند تولید این شارژر است که در حال حاضر سرمایه بدست آمده بیش از این مقدار است به همین دلیل، حتماً در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور این محصول عالی در بازارهای مختلف خواهیم بود. ویژگی های تکمیلی این شارژر را می توانید در تصویر زیر ببینید.
SONICable4

منبع: PhoneArena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]