Smartypan ماهی تابه ای مجهز به بلوتوث!

به دست -

شاید شما هم یکی از علاقه مندان به وسایل آشپزی زیبا و لوکس باشید. مطمئناً اینگونه از وسایل در ایجاد انگیزه برای آشپزی و همچنین سهولت این کار بسیار موثر و مفید هستند. علاوه بر این همیشه در انجام هر کاری، استفاده از وسایل مناسب و کارآمد یک نقطه قوت برای آن کار خواهد بود. Smartypan یک ماهی تابه هوشمند است که با استفاده از فناوری بلوتوث می تواند با گوشی هوشنمد شما ارتباط داشته باشد.

Rahul Baxi سازنده این وسیله اعتقاد دارد که Smartypan ابزاری مناسب برای یک آشپزی عالی و خوب است و به آشپز کمک می کند تا هر لحظه از وضعیت غذای خود باخبر باشد. این وسیله قابلیت این را دارد تا از طریق بلوتوث با استفاده از چند سنسور به همراه یک چیپ با گوشی شما ارتباط برقرار کند.

Smartypan می تواند در هر لحظه وزن، دما و رطوبت مواد حاضر در فرآیند آشپزی را زیر نظر داشته باشد و آن را به گوشی هوشمند شما ارسال کند. برنامه موجود در گوشی قابلیت این را دارد که این اطلاعات را به یک دستور پخت ساده از غذا تبدیل کند و آن را به صورت یک منوی دستور پخت غذا ذخیره و از طریق اینترنت در اختیار دیگران قرار دهد. این برنامه همچنین به صورت لحظه ای اطلاعات حاصل از سنسورهای درون ماهی تابه را هم در اختیار کاربران قرار می دهد.

منبع: Ubergizmo


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]