Jeff Gordon:آیفون به صورت وحشتناکی، خسته کننده است!

به دست -

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، اپل در این هفته خبر های خوب زیادی را به خود جلب کرده بود. از میزان فروش ۷۵ میلیونی گرفته تا رکورد های عجیب و غریب این شرکت! Jeff Gordon، مدیر  ارشد جهانی ارتباطات آنلاین htc در حساب کاربری توییتر خود به جهت تبریک این اتفاق به اپل، از واژه “terribly boring” که به عبارتی هم میتوان “وحشتناک خسته کننده” یا “مضخرف خسته کننده” برداشت کرد، استفاده و توییت زیر را ارسال کرده است. در ادامه همراه سایت ما باشید.

HTC-Jeff-iPhone

این دعوای زرگری این گونه بیان شده است؛ به گفته گوردون، گوشی اپل “خسته کننده است که انتخاب آسانی دارد” به احتمال زیاد نشان می دهد که یک دستگاه مانند HTC One M8 کاملا متناسب است زیرا در  توضیحات او با گفتن این که “من نیاز به یک اسمارت فون منحصر به فرد تر، شخصی تر، خیره کننده تر دارم زمانی که آن را از جیب در می آورم” ادامه داد.

خب مسلما یک عطاری نمیگوید که عطر من بو نمیدهد و خب همه ما میدانیم که بهترین قضاوت کننده، کاربر نهایی خواهد بود. اسمارت فون های اچ تی سی در این دو سال اخیر واقعا شایسته یک پرچمدار بوده اند اما هنوز یک اشکالاتی به آن گرفته میشود. بر اساس گفته های گوردون در ماه های گذشته، باید منتظر یک شگفتی در ماه آینده باشیم! این شگفتی بدون شک در زمان معرفی پرچمدار بعدی شرکت تحت نام Hima  یا M9 خواهد بود.

نظر شما چیست؟ آیا برای امسال  htc کوله بار خود را محکم کرده است؟

[phonearena]

منبع :ترنجی


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]