Huawei ویژگی های اسمارت فون پرچم دار آتی خود را با تیزر مرموز IFA به نمایش گذاشت

به دست -

رویداد IFA 2014 به نوعی نمایشگاه کامیک کان برای خوره های اسمارت فون هاست که با تیزر های مرموز و کاس پلی پرچم داران به تکامل رسیده است. در بین شرکت هایی که در این رویداد حاضر خواهند شد Huawei چیز های جالب تری در زیر آستین خود دارد که قصد داریم در این خبر به آنها بپردازیم.

همانطور که در تصاویر میبینید، Huawei عکسی را منتشر کرده که در آن گاوصندوق با اثر انگشت، تغییر دنده به ۸، ماشین حسابی که ۸۳ را به ۱۰۰ تقسیم می کند و چندین گربه به چشم می خورند. سر نخ اثر انگشت به بهبود امنیت سیستم اشاره می کند که به احتمال به اسکنر اثر انگشت مجهز خواهد بود. دنده باعث این گمانه زنی شده که از پردازنده هشت هسته ای استفاده خواهد شد البته می تواند به ادغام و یکپارچه سازی با اتومبیل نیز اشاره کند.

ماشین حساب نیز به حالت واقعی صفحه نمایش و فریم و طراحی بسیار باریک اشاره دارد. البته این موضوع می تواند به عنوان ۸۳ درصد افزایش کارایی با پردازنده هشت هسته ای تفسیر شود. احتمال می رود ۶ گربه نیز به اتصال LTE Cat6 اشاره داشته باشد که ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه دانلود ارائه می کند.

به هر حال تمامی این احتمالات در ۴ سپتامبر و رویداد IFA شرکت Huawei آشکار خواهند شد. در صورتی که حدس بهتری دارید می توانید در نظرات ما را آگاه کنید.

منبع: TalkAndroid


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]