Apple iWatchبا قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن های دیگر شرکت ها و بهره مندی از App Store

به دست -

همانطور که روز ها رو به جلو پیش می روند، کنفرانس اپل نیز نزدیک تر می شود و جدیدترین گمانه زنی ها در خصوص iWatch و اپلیکیشن های آن منتشر می شوند. بنا به گفته اشخاصی که با برنامه های اپل آشنایی دارند، این شرکت غول پیکر نسخه های قبل از انتشار Apple SDK ابزار پوشیدنی را به شبکه های اجتماعی بزرگ و شرکت های سرویس دهی منتشر کرده است.

آنهایی که SDK ابزار های پوشیدنی را دریافت کرده اند اکنون باید یک اپلیکیشن آیفون یا آی پد در App Store داشته باشند. نه تنها انتظار می رود iWatch از اپلیکیشن های ساخت دیگر شرکت ها پشتیبانی کند، بلکه از یک App Store نیز بهره مند خواهد بود.

اپل در نظر دارد تا بعضی از اپلیکیشن هایی که توسط دیگر شرکت ها برای iWatch ساخته شده اند را در کنفرانس این شرکت به نمایش بگذارد. با در نظر گرفتن این مسئله ساعت هوشمند این شرکت در ابتدای سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد، و توسعه دهندگان فعلا زمان برای تکمیل و آماده سازی اپلیکیشن های خود تا زمان عرضه دستگاه دارند. شایان ذکر است که اپل iWatch از چندین سنسور برخوردار خواهد بود و علاوه بر این الگوی خواب نیز ثبت خواهد شد و اتصال NFC نیز به iPhone Wallet شایع شده اپل لحاظ خواهد شد.

نیازی به گفتن نیست که اپل ۱۰۰ درصد تلاش خود را بر روی این دستگاه خواهد گذاشت و ما مطمئنیم که زمانی پس از معرفی نیاز است تا دستگاه به فاز تولید انبوه رسیده و بطور کامل عرضه شود که این روتین با اپل آیفون نیز صدق می کند پس باید تا زمان وارد شدن این محصول به مارکت ها منتظر بمانیم.

منبع: PhoneArena


صفحه اینستا گرام ما برای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]