گوگل در حال آزمایش تدابیر جدید امنیتی برای جلوگیری از تقلب در امتیازدهی به اپلیکیشن‌هاست!

به دست -

همانطوری که می‌دانید یکی از مشکلات بسیار مهم در گوگل پلی، وجود برخی باگ‌های نفوذ است که بسیاری از توسعه دهندگان با استفاده از آن به اپلیکیشن خود امتیاز‌های تقلبی می‌دهند. در اصل ممکن است ان اپلیکیشن به صورت واقعی توسط افراد نصب نشده باشند اما شما شاهد یک سری امتیاز های بسیار خوب و کامنت‌های مثبت هستید تا بدین ترتیب ترغیب به نصب شوید در صورتی که ممکن است کل قضیه تقلب باشد! گوگل در جال تغییراتی است که بزودی جلو این تقلب‌ها را خواهد گرفت. در ادامه همراه باشید.

 

این تدابیر امنیتی جدید گوگل به احتمال زیاد در اواخر سال جاری برای تعطیلات نهایی خواهد شد. شما با یک جستجو ساده به سایت‌هایی خواهید رسید که به شما این امکان را می‌دهد تا با پرداخت یک هزینه بتوانید در قسمت بهترین‌های گوگل پلی قرار بگیرید در صورتی که واقعا در عمل بهترین نیستید. اما از بعدی دیگر که به این قضیه نگاه کنید متوجه خواهد شد، با این تدابیر مسلما حق بسیاری دیگر از توسعه دهندگان که به دلیل تقلب دیگران به اعماق گوگل پلی رفته‌اند زنده خواهد  شد.

البته هنوز مشخص نشده است که آیا این تدابیر امنیتی موجب تغییر و تحول یا به قول معروف فیلتر در دیگر اپلیکیشن‌ها خواهد شد یا خیر اما مسلما در اپدیت بعدی گوگل پلی تغییرات زیادی را شاهد خواهیم بود. نظر شما چیست؟


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]