کوالکام با فناوری قدرتمند Smart Protect خیال شما را از دست بدافزارها راحت می‌کند!

به دست -

شرکت کوالکام امروز فناوری جدیدی را با نام Snapdragon Smart Protect معرفی کرد. این فناوری که توسط تراشه های شرکت کوالکام پشتیبانی می شود و قرار است برای اولین بار در تراشه Snapdragon 820 به کار گرفته شود قادر است یک حفاظت پیشرفته در برابر نرم افزارهای مخرب را فراهم کند. بنابر اطلاعات منتشر شده فناوری Snapdragon Smart Protect علاوه بر ایجاد یک حریم امن ارتقا یافته، امنیتی عالی نیز برای گوشی های هوشمند تدارک خواهد دید.

Snapdragon Smart Protect2

فناوری Smart Protect به عنوان بخشی از پردازنده های اسنپدارگون شرکت کوالکام با تکمیل دیگر سرویس های مبارزه با بدافزارها قادر است پیش از آنها این نرم افزارهای خرابکار را شناسایی کند. Smart Protect با مشاهده و بررسی لحظه به لحظه برنامه ها و سرویس های مختلف در حال اجرا، مطمئن می شود که هیچ برنامه مشکوکی در حال کار نیست.

Snapdragon Smart Protect اولین برنامه ای است که از فناوری Qualcomm Zeroth استفاده می کند. این فناوری با تقویت برنامه های امنیتی موجود توسط پشتیبانی از فناوری تشخیص آنی و لحظه ای بدافزارها و همچنین بررسی و طبقه بندی آنها به وسیله یک موتور قدرتمند توانسته است روش جدیدی را برای تامین امنیت گوشی های هوشمند فراهم کند.

شرکت های امنیتی همچون Avast، AVG و Lookout نیز به صورت مستقیم در این پروژه با کوالکام همکاری دارند تا مطمئن شوند که ویژگی های جدید این فناوری با دیگر برنامه های امنیتی و ضد بد افزار موجود همخوانی دارد. در بخش دیگری از این همکاری شرکت های نامبرده شده برای تقویت هر چه بیشتر و همچنین امن کردن فناوری Smart Protect در برابر حملات ممکن در تلاش هستند. فناوری Smart Protect قرار است به صورت یکی از قابلیت های جدید مجموعه برنامه های امنیتی Haven شرکت کوالکام فعالیت کند.

Snapdragon Smart Protect قرار است در سال ۲۰۱۶ و پس از عرضه پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ فعالیت خود را آغاز کند.

منبع: AndroidCentral


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]