چالش مایکروسافت برای اپل، پیشنهاد ردموندی ها برای تعویض اپل واچ با مایکروسافت بند ۲

به دست -

دنیای گجت های پوشیدنی دنیایی پر از رقابت است و شرکت های بزرگ برای ربودن گوی رقابت از دیگران، دست به کارهای مختلف می زنند. این کارها می توانند معرفی محصولاتی با قابلیت های نوین باشد و یا ایده هایی خاص برای فروش آن محصولات. در این میان به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد کاربران اپل واچ را دچار وسوسه ی خرید کند و آن ها را به سمت محصول خود سوق دهد.

microsoft-band-2-800x450

بر اساس برنامه تجاری ویژه مایکروسافت، صاحبان اپل واچ مدل ۳۸ میلی متر با بند استیل میلانس لوپ، می توانند با تحویل آن تا ۲۵۰ دلار پول دریافت کنند. به این معنی که این افراد می توانند اپل واچ خود را با یک مایکروسافت بند ۲، تعویض کنند، بدون اینکه پولی بپردازند.

معامله های جایگزینی نیز وجود دارد که در آن ها می توان گجت های Fitbit، سونی، نایک و غیره را با مایکروسافت بند ۲ تعویض کرد که البته ارزش این معاملات با توجه به ارزش گذاری کم برای آن ها از سوی مایکروسافت نسبت به بازار، به اندازه اپل واچ نخواهد بود.

w38ss-ml-gallery-2

مایکروسافت با این کار، می تواند بسیاری از افراد را به سمت گجت پوشیدنی خود جذب کند و در عین حال کاربران اپل را از چنگ او در آورد. در واقع این نوع برنامه ها از سوی شرکت های بزرگ برای رسیدن به اهداف تجاری مختلفی، هر ازچند گاهی پیاده سازی می شوند.

منبع: UberGizmo


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]