شانس فروش گوشی های سامسونگ بالاتر از اپل است!

به دست -

همه میدانیم که دو شرکت اپل و سامسونگ بازار تلفن های هوشمند را قبضه کرده اند اما تحقیقات نشان میدهد این سامسونگ است که در زمان فروش، بیشتر مشتریان ترغیب به خرید آن میشوند.

بررسی ها نشان داده هر وقت که یک مشتری برای انتخاب یک تلفن هوشمند وارد فروشگاهی میشود و در انتخاب بین سامسونگ یا اپل دو دل است، فروشنده ها بیشتر اوقات گوشی سامسونگ را به خربدار پیشنهاد میکنند. طبق آمار بدست آمده از خریداران تلفن همراه در سه ماهه اول ۲۰۱۴، حدود ۶۳ درصد از آنان در هنگام خرید گوشی با پیشنهاد فروشنده مبنی بر بهتر بودن گوشی های سامسونگ نسبت به اپل مواجه شده اند و در نهایت اقدام به خرید گوشی سامسونگ کرده اند. این رقم حدوداً دو برابر پیشنهاد هایی است که برای خرید گوشی اپل میشود و تقریباً ده برابر تعداد پیشنهاد برای خرید گوشی نوکیا است.

آمار دقیق تر نشان میدهد از بین کسانی که برای خرید سامسونگ ترغیب شده اند ۵۹ درصد موافقت کرده و سرانجام با گوشی سامسونگ از فروشگاه بیرون آمده اند و بقیه افراد اقدام به خرید برند اندرویدی دیگری کرده اند. جالب اینجاست که تنها ۶ درصد از کسانی که با پیشنهاد خرید گوشی سامسونگ مواجه شده اند، با نظر فروشنده مخالفت کرده و iPhone خریده اند. تحقیقات همچنین حاکی از آن است از هر ۱۰ نفر، هفت نفر قبل از خرید تلفن هوشمند، تحقیقات کاملی درباره مشخصات و ویژگیهای مدل مورد علاقه خود نموده اند و نظر دوستان و نزدیکان آنها نیز تاثیر بسزایی در انتخاب نهایی آنها داشته است. ۲۵ درصد از این افراد در زمان خرید، با فروشنده مشاوره کرده اند و ۲۵ درصد نیز با دوستان و همکاران نزدیک خود مشورت کرده اند.

آمار نشان میدهد مهمترین فاکتور در انتخاب تلفن هوشمند برای بسیاری از مشتریان، اندازه صفحه نمایش و سپس طراحی زیبا و جذاب گوشی بوده است. بعد از این دو فاکتور، کیفیت مواد بکار رفته در ساخت گوشی، قابلیت شخصی سازی امکانات گوشی و در آخر هم رنگ گوشی مطرح بوده است.

منبع: hothardware


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

۱ دیدگاه برای شانس فروش گوشی های سامسونگ بالاتر از اپل است!

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    *

    code

    [RB:Blog_And_Post_Title]