پرداخت امن به کمک اثر انگشت با Hypr-3

به دست -

Hypr-3 یک ابزار کوچک و سبک است که بوسیله بلوتوث به اسمارت فون شما این امکان را می دهد پرداخت های امنی را تجربه کنید. یک اپلیکیشن که به این ابزار متصل است با ایجاد یک محیط امن خرید شما را بوسیله کارت اعتباری ایمن می کند. بوسیله یک رابط برنامه اپلیکیشن باز طراحان این امکان را دارند تا برای این ابزار اپلیکیشن های دیگری هم تهیه کنند.

Hypr-3 از سه فاکتور امنیتی برای تایید هویت شما استفاده می کند. اولین آن خود ابزار است که می توانید آن را به پشت اسمارت فون خود یا هر جای دیگر بچسبانید تا بوسیله بلوتوث به اپلیکیشن طراحی شده متصل شود. این ابزار که 3.2 میلیمتر ضخامت دارد دارای یک حسگر اثر انگشت بر روی بدنه ی خود است.

دومین فاکتور خود شما هستید که تایید شما بوسیله حسگر اثر انگشت صورت می پذیرد. پس از کشیدن انگشت بر روی حسگر اپلیکیشن تایید می کند که این خود شما هستید که در حال استفاده می باشید.

سومین فاکتور چیزی هست که شما می دانید که معمولاً یک رمز پین 4 رقمی است تا دستگاه شما را از قفل خارج کند. دستگاه شما می تواند یک ابزار اندرویدی یا iOS یا حتی یک PC باشد. با وارد کردن قفل پیغامی به سرویس Cloud فرستاده می شود و شما در نهایت مجاز به استفاده از تلفن برای پرداخت با استفاده از قابلیت NFC خواهید شد.

Hypr-3 با یک باتری ساعتی CR216 به مدت یک سال می تواند کار کند و جای نگرانی در زمانی که به خرید رفته اید نمی باشد. اپلیکیشنی که نقش کیف پول شما را بازی می کند بسیار شبیه Google Wallet و یا Apple Pay است. Hypr-3 علاوه بر اینها به شما قابلیت انجام تراکنش بر پایه واحد پولی دیجیتال Bitcoin را هم می دهد.

API باز این اپلیکیشن در واقع به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا اپلیکیشن های دلخواهشان را برای استفاده از ابزار بنویسند. به عنوان مثال یک بانک می تواند پشتیبانی از Hypr-3 را به اپلیکیشن اختصاصی خود اضافه کند. خریدهای خرد، عملیات آسان و پشتیبانی از بلوتوث مواردی هستند که پتانسیل آن را دارند تا در دیگر اپلیکیشن ها هم مورد استفاده واقع شوند.

Hypr-3 با قیمت تنها 20 دلار از ماه جون در آمریکا قابل خرید خواهد بود.

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

[RB:Blog_And_Post_Title]