هواوی سومین تولید کننده بزرگ گوشی های موبایل در دنیا، واقعیتی نه چندان دور!

به دست -

وقتی بحث از اسمارت فون ها می شود، به جرأت می توان گفت اپل و سامسونگ سلطه گران این حوزه اند و مدام در حال رقابت با همدیگر هستند. آمار جدید نشان می دهد که هواوی در رقابت بین اسمارت فون ها رویه ای رو به جلو دارد و میزان فروش محصولاتش رو به رشد است.

huawei-ceatec-7-680x435

به تازگی تولید کننده چینی اسمارت فون های هواوی، اعلام کرده است که در نیمه اول سال ۲۰۱۵، آن ها موفق به فروش ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار عدد اسمارت فون شده اند. این موضوع نشان دهنده رشد بی سابقه ۸۷ درصدی در درآمدهای حاصل از گوشی های موبایل است، در حالی که این کمپانی در درآمدهای کلی خود نیز رشد ۳۰ درصدی را تجربه می کند. جالب توجه است که هواوی همچنان قصد دارد تا پایان سال، به عدد ۱۰۰ میلیون فروش برسد.

در عین حال، این آمار هواوی را به مقام سوم دنیا در تولید اسمارت فون نزدیک تر می کند. قابل ذکر است که شرکت لنوو هنوز آماری از وضعیت خود اعلام نکرده و ممکن است مقام سوم را از آن خود کند. اما به نظر می رسد که شرایط موجود بیشتر به نفع کمپانی هواوی است.

s0_phone_0

در سال های اخیر شاهد رشد زیادی در شرکت های چینی مانند هواوی، لنوو، شیائومی و اوپو بوده ایم که این رشد مدیون سیاست پر رونق چین است. در واقع افزایش درآمد های شهروندان چینی در حدی بوده که توانسته اند بر روی اسمارت فون ها و صنایع مربوطه، سرمایه گذاری کنند. البته نباید از یاد برد که کمپانی های خارجی مانند اپل و سامسونگ، همچنان جذابیت های فراوانی دارند و تولید کنندگان چینی برای رسیدن به اهداف خود راه طولانی در پیش دارند.

منبع: Ubergizmo


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]