نرم افزارها در iOS 8 به میزان ۷۸ درصد بیشتر از iOS7 کرش میشوند

به دست -

بنابر مطالعات انجام شده توسط موسسه Crittercism برنامه های نصب شده بر روی iOS8 حدوداً ۷۸ درصد بیش تر از iOS7.1 دچار کرش می شوند. مطمئناً نوپا بودن این سیستم عامل نقش مهمی در این حجم بالای کرش برنامه ها دارد اما با این وجود بازهم ۷۸ درصد مقدار زیادی به نظر می رسد.

Crittercism این تحقیق را در فاصله ۱۷ تا ۲۲ سپتامبر انجام داده و نتایج آن را به صورت جدولی که در زیر مشاهده می کنید منتشر کرده است. در این زمان چیزی حدود ۳٫۵۶ درصد کرش برای iOS8 گزارش شد. بخشی از این مشکل می تواند از نصب این سیستم عامل بر روی گوشی های قدیمی نشات بگیرد. چرا که مطالعات انجام شده بر روی گوشی های جدید این مقدار را چیزی حدود ۳ درصد گزارش می کند.

ios 8 crash3

با این حال اپل و تولید کنندگان برنامه ها همچنان در حال ارتقاء این سیستم عامل و نرم افزار های آن هستند. پس اگر نیاز مبرم به آپدیت iOS7.1 ندارید بهتر است تا اصلاح این مشکلات کمی صبر کنید. البته در حال حاضر خبر خوشی که برای شما دوستان داریم این است که نسخه iOS 8.0.1 هم که به تازگی ارائه شده توانسته این مشکلات را رفع کند ولی خبر بدتر این است که در گوشی هایی که به این نسخه جدید بروز شده اند گزارشات بسیار زیادی ارائه شده که با نصب بروزرسانی iOS 8.0.1 سرویس آنتن گوشی از ببین میرود و …

منتظر خبرهای تکمیلی در این زمینه از گروه اینترنتی کوروش کبیر باشید.

منبع: NextPowerUp


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]