نرخ اینترنت نامحدود مخابرات تغییر کرد!!

به دست -

امروز، شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد که سرویس اینترنت نامحدود این شرکت با سرعت‌های ۱، ۲ و ۴ مگابیت به متقاضیان جدید واگذار می‌شود. کامران کاظمی معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران علاوه بر تایید این خبر، از توقف فروش سرویس اینترنت نامحدود با سرعت ۱۲۸ کلیوبیت در استان تهران خبر داد. وی، همچنین افزود:

سرویس اینترنت نامحدود به دو صورت پیش پرداخت (Pre Paid) و پس پرداخت (Post Paid) به متقاضیان جدید قابل ارائه است. واگذاری سرویس در حالت پیش پرداخت به صورت ۳ ماه و در حالت پس پرداخت به صورت ۱۲ ماهه است. تعرفه آن نیز به شرح ذیل است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-01-10 10:35:00Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

طبق قیمت‌های جدید، سرعت‌های ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، قیمتش ثابت مانده است؛ سرعت ۱۰۲۴ نیز افزایش ۴۴ هزار و ۱۵۰ تومانی در بخش پس پرداخت و افزایش ۳۳ هزار ۱۵۰ تومانی در بخش پیش پرداخت داشته است؛ در سرعت ۲۰۴۸، شاهد افزایش ۷۳ هزار و ۸۶۰ تومان در بخش پس پرداخت و افزایش ۵۳ و ۸۶۰ تومانی در بخش پس پرداخت هستیم.!!!!!


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]