مقایسه نمایشگر Galaxy Tab S با دیگر رقبا (اینفوگرافیک)

به دست -

فکر میکنم همه ما کم و بیش با نام AMOLED و یا Super AMOLED آشنا هستیم. فناوری تولید نمایشگری که در اوایل استفاده توسط سامسونگ و نوکیا به خاطر کنتراست تصویر فوق العاده آن همه نگاه‌ها را به سمت خود جذب میکرد و گوشی های هوشمندی که از این فناوری استفاده میکردند همگی در این ویژگی بی رقیب به شمار می آمدند.

چند ماه پیش سامسونگ با عرضه تبلت های سری Galaxy Tab S صفحات نمایشگر Super AMOLED را وارد دنیای تبلت ها کرد و این نقطه بزرگی در احیای دوباره این صفحات نمایش بود. این فناوری که به صورت مستقیم توسط خود سامسونگ توسعه داده میشود و تحت مالکیت این شرکت است مزایای زسادی دارد و سامسونگ میخواهد مشتریان و همه گروههای مخالف و موافق خود را با آن بیشتر آشنا کند ولی اینبار به روشی جدید و به دور از اعداد و ارقام و آمارهای سردرگم کننده.

در اینفوگرافیک زیر که به صورت رسمی توسط سامسونگ تهیه شده ( و ما اینجا برای شما نسخه ترجمه شده آن را نشان میدهیم) میتوانید یکی از این تلاشهای سامسونگ برای نشان دادن ویژگی ها و مزایای نمایشگرهای Super AMOLED و علی الخصوص نمایشگر تبلت های سری Galaxy Tab S باشد.

 

 نظر شما در مورد این نمایشگرها و تبلت های Galaxy Tab S چیست؟ آیا از دیدن تصاویر روی صفخات LCD بیشتر لذت میبرید و یا تماشای تصاویر روی نمایشگرهای Super AMOLED ؟

 


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]