مراسم ویژه ی اپل در ۱۸ اسفند، معرفی ساعت هوشمند Apple Watch

به دست -

در حالی که قرار است اولین ابزار پوشیدنی اپل در ماه آوریل آینده راهی بازار شود، این کمپانی تصمیم گرفته است کنفرانس ویژه ای را برای این محصول جدید تدارک ببیند.

اپل با ارسال دعوت نامه هایی از خبرگزاری های مختلف درخواست کرده است تا در نهم مارس در این کنفرانس حضور پیدا کنند. اگرچه هنوز اطلاعاتی از اتفاقات درون این کنفرانس اعلام نشده است، اما اطلاعات منتشر شده از منابع خبری مختلف حاکی از آن است که اپل قصد دارد در این کنفرانس معرفی دیگری را برای Apple Watch اولین ابزار پوشیدنی خود تدارک ببیند.

apple watch2

پس از برگزاری این کنفرانس به نظر می رسد که تمام اطلاعات Apple Watch در دسترس عموم قرار بگیرد. پاییز گذشته هنگامی که اپل اولین صحبت ها را از این ابزار پوشیدنی به میان آورد، اطلاعات زیادی از ویژگی ها و خصوصیات این محصول منتشر نشد. پس از آن هم تنها گمانه زنی ها و شایعات مختلفی از این محصول جدید به گوش رسید.

مشخص است که باید تا نهم مارس و زمان معرفی این ابزار پوشیدنی منتظر بمانیم و ببینیم که آیا شایعات منتشر شده اخیر درباره طول عمر یک روزه باتری، ضد آب بودن و عرضه تنها ۱۰۰ هزار نسخه از این ساعت هوشمند صحت دارد یا خیر.

 

منبع: GsmArena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]