لپ تاپ گیمینگ lenovo y50 در ماه مارچ با قیمت مناسب معرفی می شود!

به دست -

مسلما یکی از لپ تاپ های موفق بازار در زمینه گیمینگ lenovo y50 می باشد؛ این لپ تاپ قطعا یک خرید ارزشمند است و همه گیمر ها بر این عقیده هستند. اما بزرگ ترین ایرادی که به این لپ تاپ وارد می شد نداشتن صفحه نماش ips بود، چیزی که یک نقطه ضعف برای این لپ تاپ بود اما لنوو می خواهد y50 را با سخت افزاری جدید بروزرسانی کند .

سایت laptopmedia توانسته به اطلاعاتی دست پیدا کند که نشان می دهد لنوو در ماه مارچ می خواهد لپ تاپ y50 را بروزرسانی کند؛ اطلاعات جدید نشان می دهند که لنوو لپ تاپ y50 را با 3 کانفیگ جداگانه بروزرسانی خواهد کرد.اولین کانفیگ از همان مشخصات y50 قبلی بهره می برد و فقط کارت گرافیک آن به GTX 960M بروزرسانی شده هم چنین پردازنده آن هم core i7 4720hq است ؛ مدل دوم از صفحه نمایش UHD استفاده خواهد کرد و دارای کارت گرافیک GTX 960M خواهد بود همچنین در دو ظرفیت عرضه خواهد شد که یکی دارای 512 گیگابایت SSD و دیگری هم دارای 1TB+8GB SSHD خواهد بود این مدل هم دارای پردازنده core i7 4720hq است. پیکربندی سوم هم فقط از صفحه نمایش IPS LCD بهره خواهد برد و بقیه مشخصات آن به غیر از پردازنده با Y50 اولیه یکی خواهد بود. همچنین خبر خوب دیگر این است که Y50 های جدید دارای پردازنده Intel 4720HQ خواهند بود و در محدوده 1000 یورو قیمت گذاری خواهند شد.

انتظار می رود مدلی که دارای صفحه نمایش UHD و حافظه 512GB SSD است در حدود 1400 یورو قیمت گذاری شود و مدل دوم که از همان مشخصات استفاده می کند و به جای 512GB SSD از 1TB+8GB SSHD استفاده می کند قیمتی در حدود 1200 یورو داشته باشد. همچنین مدلی که از پنل FULL HD IPS و کارت گرافیک GTX 960M استفاده می کند قیمتی 1000 یورویی داشته باشد؛ همانطور که قبل تر هم گفته شد مدل های جدید همگی دارای پردازنده CORE I7 4720HQ خواهند بود.

جالب است بدانید که لنوو زمانی در حال تعویض مدل های جدید y50 با پردازنده Haswell است که بقیه کمپانی ها به فکر broadwell هستند؛ این نشانه زیرکی چینی هاست.

منابع:laptopmedia  و ترنجی

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

[RB:Blog_And_Post_Title]