قسمت موبایلی لنوو با موتورولا ادغام خواهد شد!

به دست -

اگر به یاد داشته باشید مدتی قبل شرکت لنوو موتورولا را خریداری کرد. اما تا کنون حرکت قابل توجهی از این شرکت در جهت تغییرات جدی در ساختار موتورلا شاهد نبودیم. اما اکنون لنوو خبر از ادغام شدن بخش موبایل این شرکت با موتورولا را می‌دهد و طبق گفته هایی رئیس این شرکت، مدیران موتورلا از مدیران بخش موبایل این شرکت قوی تر بوده و بهتر می‌توانند این بخش را اداره کنند.

این فقط یک جابجایی ساده نبوده و طبق اظهارات رئیس شرکت لنوو بسیاری از تشکیلات سازمانی لنوو باقی خواهد ماند و موتورولا فرمان را در دست گرفته و سیاست‌های خود را در این بخش اعمال خواهد کرد. ابتدا تولیدات بخش موبایل لنوو کاهش پیدا کرده بعد رفته رفته تمام محصولات بخش موبایل این شرکت زیر نظر موتورلا رفته و با این برند تولید خواهد شد. قسمت موبایل لنوو تنها به محصولات موتو ختم نشده و برند تازه معرفی شده توسط لنوو یعنی ZUK به کار خود ادامه می‌دهد و محصولاتی را برای بازار جهانی در رده پرچم دار عرضه خواهد کرد.

نتایج آخرین گزارش مالی لنوو نشانه افت جزیی بخش موبایل این شرکت با مبلغی در حدود ۲۹۲ میلیون دلار را دارد که با این خبر می‌توان حدس زد که چرا لنوو دست به چنین تغییری در ساختار بخش موبایل خود زده است.

منبع:gsmarena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]