فروش فوق العاده Z1 اولین اسمارت فون تایزنی سامسونگ در اولین روزهای عرضه

به دست -

درست اولین روزهای ماه قبل بود که سامسونگ اولین اسمارت فون تایزنی را با نام Samsung Z1 معرفی کرد. اگرچه این اسمارت فون یک محصول پایین رده ای محسوب می شود و ویژگی قابل توجهی هم ندارد اما سامسونگ تصمیم گرفت آن را به صورت محدود و در بازارهای مختلفی همچون هند عرضه کند. با ما همراه باشید تا سری به وضعیت کنونی این گوشی در بازارهای جهانی بزنیم.

بنا به گزارش سایت Business Korea سامسونگ در مدت 10 روز از آغاز عرضه این اسمارت فون موفق شده است 50,000 نسخه از آن را به فروش برساند. Asim Warsi مدیرعامل بخش تکنولوژی و اطلاعات سامسونگ در هند در این باره می گوید: «تعداد نسخه های فروخته شده از Z1 از انتظارات ما فراتر بود. من فکر می کنم این مدل جدید به کاربران مختلف در موارد قیمت و کارایی حق انتخاب های زیادی می دهد.»

این گزارش با گزارش های منتشر شده از روزهای ابتدایی عرضه این محصول تناقض دارد. طبق این گزارش ها Samsung Z1 در آن روزها با اقبال خوبی از طرف مشتریان روبرو نشد و حتی عده ای از آنها ویژگی های این گوشی، مخصوصا دوربین آن را یاس انگیز خوانده بودند. البته به دلیل اینکه Z1 یک گوشی پایین رده است نباید انتظارات زیادی را از آن داشت.

به هر صورت، فروش 50,000 آنهم در 10 روز آمار بسیار امیدوارکننده ای برای سامسونگ به نظر می رسد. از طرفی سامسونگ می تواند از بازخوردهای این مشتریان انبوه در هنگام طراحی اسمارت فون تایزنی بعدی خود نیز استفاده کند.

منبع: Ubergizmo

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

[RB:Blog_And_Post_Title]