طراحی جدید ساعت مچی هوشمند SAMSUNG Galexy Gear 3

به دست -

وبسایت PocketNow مدعی است که تمامی جزئیات ساعت هوشمند گلکسی دنده۳ را در اختیار دارد هرچند که منابع دیگر در مورد این قضیه چیزی را آشکار نکرده اند. در این گزارش بدست آمده ساعت هوشمند سامسونگ دارای یک صفحه نمایش مستطیل شکل می باشد که تفاوت بسیارزیادی با نسخه قبلی خود دارد اما این صفحه نمایش که بسیارباریک بنظر می آید بر روی مچ دست عوارض خاص خود را به همراه خواهد داشت.

منابع دیگر مدعی اند که سامسونگ در این ساعت از یک دوربین استفاده خواهد کرد بعلاوه یک رادیوسلولی و همچنین پشتیبانی از سیمکارت برای برقراری تماس نیز درآن مشاهده می شود.

اگر تاکنون پیگیر اخبار و شایعات Galexy Gear کمپانی سامسونگ بوده باشید ماه های گذشته Galexy Gear 2 و Galexy Gear 2 Neo نیز معرفی شدند ، و ویژگی هایی همچون براساس پوشش لباس فرد و ویژگی های تناسب اندام برای ورزش را برای استفاده کننده گان بهمراه دارند.نسخه جدید گلکسی دنده۳ سامسونگ در مهرماه امسال عرضه خواهد شد.

شایعات برای هر محصولی قبل از عرضه آن وجود دارد و سامسونگ نیز درصدد است تا با سرعت یک جایگزین کاملا مفید برای نسخه های قبلی خود قرار دهد اگرچه هم اکنون نسخه های قبلی این ساعت مچی هوشمند دیوانه کننده بنظر می آیند.


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]