شرکت مایکروسافت ویندور ۹ را در رویداد ۳۰ سپتامبر معرفی خواهد کرد

به دست -

بنا به گزارشی از The Verge، ویندوز ۹، که البته احتمال می رود چنین نامی نیز نداشته باشد، بصورت شکل تمام شده اش ارائه نخواهد شد اما در غرفه مایکروسافت نسخه ای می تواند به نمایش در آید و ویژگی های آن را به رخ دیگر سیستم عامل ها بکشد.

به احتمال رویدادی که مایکروسافت برپا خواهد کرد جوی شبیه به رویدادی خواهد داشت که گوگل در آن Android L را به نمایش گذاشت، اما بعید به نظر می رسد که این شرکت نام ویندوز ۹ را تایید کند. البته جدا از موفقیت ادغامی که هفته قبل اعلام شد احتمال نمی رود که Cortana به نمایش گذاشته شود و یا حتی بخشی از ویندوز ۹ باشد.

چیزی که ما شاهد خواهیم بود بازگشت Start Menu خواهد بود، البته این بار در آن از کاشی های زنده بهره گرفته خواهد شد. زمانی که پیش نمایشی از این ویژگی در اوایل سال جاری در کنفرانس Microsoft BUILD به نمایش گذاشته شد، بطور هیجان انگیزی بیش از آپدیت ویندز ۸٫۱ که رسماً معرفی شد استقبال داشت.

با نزدیک شدن به زمان تعیین شده برای رونمایی، چیز های زیادی می تواند اتفاق بی افتند که هم خوب باشند و هم بد ولی شایعات نیز کم تر می شوند و رنگ حقیقت به خود می گیرند. در حال حاضر هیج تاییدی از سوی مایکروسافت وجود ندارد که آیا این اطلاعات حقیقت دارند یا خیر و حتی مکان کنفرانس نیز معلوم نیست.

انتظار می رفت مایکروسافت این ماه دومین آپدیت اصلی را برای ویندوز ۸٫۱  منتشر کند اما ظاهراً بجای آن مسیر بروز رسانی افزایشی نسخه را در پیش گرفته است.

منبع: TheInquirer

 


صفحه اینستا گرام ما برای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]