شارژری به‌اندازه یک کلید!

به دست -
بسیاری از افراد با مشکل جاگذاشتن شارژر دستگاه‌های همراه خود روبرو هستند و در این میان راهکارهای متفاوتی برای رفع این مشکل ارائه می‌شوند که یکی از آ‌ن‌ها ساخت یک شارژر در ابعاد یک کلید است که به‌صورت اختصاصی برای ساعت‌های هوشمند کاربری خواهد داشت.

 ساعت‌های هوشمند علیرغم اینکه چند سالی از حضور در بازار را تجربه می‌کنند نتوانسته‌اند آنطور که باید و شاید به توفیق دست پیدا کنند ولی این موضوع باعث نشده است که شرکت‌های سازنده محصولات جانبی به فکر عرضه ابزارهای ویژه این ساعت‌ها نیفتند.

در این میان یکی از مشکلاتی که ساعت‌های هوشمند با آن روبرو هستند را می‌توان ساختار شارژ شدن آن‌ها دانست، شارژرهای مورد استفاده برای بسیاری از ساعت‌های هوشمند با شارژرهای دیگر دستگاه‌ها متفاوت هستند و درصورتی که آن‌ها را جا بگذاریم دیگر شانس کمی برای امکان شارژ ساعت هوشمند خود خواهیم داشت.

بر اساس موارد یاد شده، یک شارژر ویژه برای ساعت‌های هوشمند شرکت پیبل عرضه شده است که مشکل شما را کاملا در این زمینه حل می‌کند. این شارژر تنها به اندازه یک کلید اندازه دارد و ساختار آن به‌نحوی است که می‌توانید آن را در دسته کلید خود و در کنار سایر کلیدها آویزان کنید.

این شارژر که NomadKey نام دارد را می‌توان به هر درگاه یو‌اس‌بی متصل نمود و به این ترتیب با کمک سیستم آهن‌ربای موجود در آن، ساعت هوشمند بر روی آن قرار گرفته و عملیات شارژ دستگاه آغاز می‌شود.

635629687334670542

البته این شارژر عاری از ایراد نیست و نخستین محدودیت آن این است که تنها برای ساعت هوشمند پیبل قابل استفاده خواهد بود و دومین مورد نیز به این امر برمی‌گردد که این شارژر تنها می‌تواند مدل استاندارد این ساعت را شارژ نماید. البته در کنار طراحی منحصر به‌فرد و ویژه، قیمت ۲۰ دلاری این شارژر را باید از نقاط قوت اصلی آن به حساب آورد.

منبع:جام جم کلیک


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]