سامسونگ در حال افزودن مودم به چیپ های اگزینوس است!

به دست -

از کره خبر می رسد که سامسونگ در حال برنامه ریزی برای افزودن مودم به چیپ خود یعنی اگزینوس است. این حرکت سامسونگ نوید مبارزه با پردازنده های کوالام اسنپ دراگون در دیوایس های سری گلکسی در آینده را می دهد. این پردازنده قرار است در سه ماهه چهارم سال جاری به تولید برسد و این بدان معنی است که سامسونگ با توجه به ارائه این چیپ می خواهد آن را در گلکسی نوت 5 و یا در گلکسی اس 7 قرار دهد که در مارس 2016 با این چیپ عرضه می گردد.

در ادامه با گروه اینترنتی کوروش کبیر همراه با شید

امروز بود که ترنجی خبر بنچمارک دو پردازنده اسنپ دراگون 810 و اگزینوس 7420 را در Antutu منتشر کرده بود که به نتایج جالبی برخورده بودیم. برای مثال پردازنده گرافیکی سامسونگ Mail-T760 حدود 15 درصد عملکرد بهتری را در گرافیک سه بعد به نمایش گذاشته بود که به نظر می رسد پردازنده سامسونگ موجود بر روی گلکسی اس 7 برای بازی بهتر است و از اسنپ دراگون 810 عملکرد بهتری دارد.

سامسونگ به عنوان شرکت سلطه در دنیای تلفن می خواهد تا وابستگی های خود به دیگران را کمتر از قبل کند و دیگر از پردازنده کوالام استفاده نکند و تنها از اکسینوس استفاده کند. این کار می تواند باعث شود تا این شرکت نتایج بهتری نسبت به شرکت اپل داشته باشد. کاهش سود سامسونگ در ماه های گذشته نگرانی هایی به وجود آورد و این شرکت امیدوار است تا بتواند با عرضه تلفن های بهتر سود بهتری را نسبت به قبل تجربه کند.

منابع: ترنجی و PhoneArena 

 

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

[RB:Blog_And_Post_Title]