دیده شدن لامبورگینی هوراکان سوپر لگرا، عضو ششم خانواده ی هوراکان!

به دست -

تنوع خودروهای لامبورگینی ممکن است همانند رقیب دیرینه اش فراری زیاد نباشد، اما این گاو وحشی که مرکزش در سنت آگاتا است، سعی کرده با ارائه نسخه های ویژه و قدرتمند تر از خودروهای خود، تنوع و تازگی را همیشه حفظ کند.

اکنون که دو سال از رونمایی مدل ۱۰ سیلندر هوراکان می گذرد، خانواده ی هوراکان ۵ عضو دارد که دو مدل دیفرانسیل عقب و بقیه همانند سنت دیرین لامبورگینی، چهار چرخ متحرک هستند. حال دوباره مدلی جدید از هوراکان دیده شده که به صورت مخفی در حال گذراندن تست های مربوطه است. این مدل که احتمالا تحت نام سوپر ولچه (SV) یا سوپرلگرا عرضه خواهد شد قرار است پر قدرت ترین نسخه ی خیابانی از هوراکان باشد.

lamborghini-huracan-superleggera-001

افرادی که موفق به دیدن این خودرو در حال تست شده اند خبر از نمای عقب جدید و طراحی جدید اگزوز ها می دهند، همچنین به عقیده ی آن ها غرش اگزوز بسیار خشن تر از قبل شده است. البته به دلیل اینکه قسمت های مختلف توسط پوشش مخفی شده اند هنوز نمی توان به طور دقیق از تفاوت ها صحبت کرد.

2017-lamborghini-huracan-superleggera-spy-photo

از لحاض قوای فنی شاهد مدلی قوی تر خواهیم بود، پس این مدل بیشتر از هوراکان LP 610-4 602 اسب بخاری توان خواهد داشت. پیشرانه ی خودرو مانند قبل ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری تنفس طبیعی است و با اصلاحاتی که مهندسین لامبورگینی روی آن انجام داده اند قدرت و توانش بیشتر شده است. وزن خودرو کاهش پیدا کرده و جعبه دنده برای تعویض دنده هایی سریعتر، مورد بازنگری قرار گرفته. شاسی مطابق با قدرت خودرو کمی تقویت شده و قطعات آیرودینامیکی جدید نیروی رو به پایین (دانفورس) بیشتری نسبت به قبل ایجاد خواهند کرد.

هنوز هیچگونه حدسی از اینکه این لامبورگینی کجا و کی معرفی خواهد شد نمی توان زد، اما احتمالا زمان این رونمایی قبل از اتمام سال ۲۰۱۶ باشد.


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

۲ دیدگاه برای دیده شدن لامبورگینی هوراکان سوپر لگرا، عضو ششم خانواده ی هوراکان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]