دستیار هوشمند گوگل هوشمندتر هم می شود‍!

به دست -

رقابت در زمینه تلفن های هوشمند هر روز در حال بیشتر شدن است و این رقابت فقط در زمینه‌ی سخت افزار و قابلیت های مختلف سیستم عامل نیست. دستیار های هوشمند روز به روز در حال هوشمند تر شدن هستند. از یک سو سیری که توسط اپل پشتیبانی میشود و دستیار هوشمند خوش ذوق و باهوشی است. از سوی دیگر مایکروسافت کرتانا را به میدان آورد تا به رقبایش نشان دهد که با اینکه این دستیار در نسخه بتا قرار دارد ولی می تواند رقبا را به خاک و خون بکشاند. و در نهایت دستیار هوشمند گوگل را داریم که پتانسیل بالایی برای پیشرفت دارد.

بتازگی مدیر محصولات گوگل گفته است که API های جدید دستیار گوگل ارائه خواهند شد تا برنامه نویسان بتوانند قابلیت های دستیار گوگل را به نرم افزار خود اضافه کنند. در حال حاضر این قابلیت فقط برای کسانی ارائه شده است که از سوی گوگل مجوز های لازم را کسب کرده باشند. این بدان معناست که گوگل ناو بهتر می تواند پس از این به درخواست کاربر پاسخ دهد و عادات رفتاری را درک کند.

دستیار گوگل بتازگی قابلیت ها و کارت های جالبی را دریافت کرده است. شما با این دستار هوشمند می توانید از زمان پروازها آگاه شوید تا بتوانید سریعتر بلیط تهیه کنید. این دستیار مکان ها و پارک های گردشگری و وضعیت آن ها را نیز برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

با توجه به انتشار خبر ورود کرتانا به اکوسیستم‌های اندروید و ios، باید خودمان را برای نبردی تمام‌عیار آماده کنیم و ببینم که ۳ غول آمریکایی چگونه همدیگر را به چالش می‌کشند.

منبع:phonearena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]