تصاویری از فبلت آینده هوآوی با نام Mate 8 فاش شد

به دست -

گفته می شود که هوآوی در حال برنامه ریزی برای حذف پیشوند Ascend از اسمارت فون های اندرویدی خود در سال جاری است بنابراین جای تعجب ندارد که جانشین فبلت Ascend Mate 7 با نام Mate 8 معرفی شود.
mate 83
به تازگی تصاویری منتشر شده است که منبع آنها ادعا می کند که اولین تصاویر از فبلت huawei Mate 8 هستند. با این حال عکسی که از پشت تلفن منتشر شده است ظاهراً با عکسی که ماه دسامبر به بیرون درز پیدا کرد و گفته شد که مربوط به Ascend 7 Plus است، یکسان به نظر می رسد. در حال حاضر ممکن است هوآوی با عوض کردن طرح نامگذاری اسمارت فون های خود، نام این مدل را تغییر داده باشد. درواقع به احتمال زیاد Ascend 7 Plus و Mate 8 هردو یک دستگاه هستند و این فبلت در نهایت با نام Mate 8 معرفی و عرضه خواهد شد.
mate82
با توجه به عکس های منتشر شده، طرح کلی این فبلت بسیار شبیه به Ascend Mate 7 است و تنها پنجره مشبک پشت دستگاه که محل خروج صدای اسپیکر است بزرگتر از نسل قبلی به نظر می رسد. در مورد مشخصات این فبلت هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است و حتی نمی توان به طور قطع گفت که این تصاویر متعلق به Mate 8 است و ممکن است این تصاویر واقعی نباشند. با این وجود باید بیشتر صبر کرد تا اطلاعات بیشتر و دقیقتری از این فبلت منتشر شود.
mate8
منبع: GsmArena

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

۴ دیدگاه برای تصاویری از فبلت آینده هوآوی با نام Mate 8 فاش شد

  1. سلام

    جناب آقای بنیامین زهتابیان

    لطفا از نوشتن کلمه کوروش "کبیر" اجتناب کنید و بجای آن از کوروش "بزرگ" استفاده کنید

    با تشکر از سایت خوبتان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]