تاریخ عرضه نسخه نهائی ویندوز ۱۰ اعلام شد

به دست -

براساس آخرین شایعات مطرح شده، مایکروسافت ماه ژوئن (تیرماه ۹۴) را به عنوان تاریخی که ویندوز ۱۰ جهت ساخت عرضه می شود انتخاب کرده است. "عرضه جهت ساخت" به فرآیندی اطلاق می شود که طی آن کمپانی سازنده سیستم عامل، نسخه نهائی آن را در اختیار شرکای خود قرار می دهد. این شرکا شامل تولیدکنندگان کامپیوتر که از این سیستم عامل بر روی دستگاه های خود استفاده می کنند و یا توزیع کنندگان DVD های سیستم عامل مربوطه است.

البته باید این را هم در نظر داشت که این مطلب فعلا در حد شایعه است و ممکن است صرفا ناشی از خیال پردازی باشد. البته حتی با فرض صحت کامل این اطلاعات هم فراموش نکنید که زمان بندی های مربوط به عرضه نرم افزارهای مختلف چیزی نیست که با خطا و تغییر همراه نباشد. نکته دیگری که می تواند دلیلی برای اثبات درستی این خبر باشد این است که اگر تاریخ ذکر شده صحیح باشد می توان انتظار داشت همزمان با آغاز سال تحصیلی آینده دستگاه های کامپیوتری مبتنی بر ویندوز ۱۰ را در بازار ببینیم.

سابق بر این مایکروسافت سیستم های عامل ساخت خود را در ماه آگوست (شهریورماه) برای ساخت به کمپانی های دیگر ارائه می کرد که باعث می شد دستگاه های تحت ویندوز فروش سالیانه همزمان با آغاز سال تحصیلی را از دست بدهند اما شاید این بار این طور نشود.

منبع: Blog.Gsmarena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]