بازی Super Mario Run در روز اول ۲٫۸۵ میلیون بار دانلود شده است!

به دست -

هفته گذشته با عرضه بازی Super Mario Run خاطرات زیادی برای گیمرهای کهنه‌کار زنده شد. این بازی جذاب که ادامه‌ای بر سری قارچ‌خور شرکت نینتندو می‌باشد، توانسته در چند ساعت اولیه به پرفروش‌ترین اپلیکیشن اپ‌استور تبدیل شود.

 

ظیق گزارشات منتشرشده، ظاهراً ماریو توانسته در روز اولِ عرضه وارد ۲٫۸۵ میلیون دستگاه اپلی شده و بهترین بازی رایگان اپ‌استور شناخته شود. جهت مقایسه می‌توان بازی محبوب Pokemon Go با تعداد ۹۰۰ هزار دانلود در روز اول را در نظر گرفت. البته بازی پوکمون گو در ابتدا با مشکلات فراوان از جمله ممنوعیت در چندین کشور روبه‌رو بود، در حالی که Super Mario Run در ۱۵۰ کشور در دسترس بوده است.

البته هنوز تعداد خرید درون برنامه‌ای این بازی مشخص نشده است. همانطور که می‌دانید، فقط سه مرحله اول بازی رایگان بوده و پس از آن با پرداخت مبلغ نسبتاً زیاد ۱۰ دلار باقی مراحل و ویژگی‌های آن در دسترس قرار می‌گیرد. اما با این وجود، به نظر می‌رسد فروش Super Mario Run به انداره‌ای بوده که آن را به صدر لیست پر‌فروش‌ترین‌های اپ‌استور رسانده است.

انتظار می‌رود برخلاف پوکمون، ماریو با همین روال به راه خود ادامه دهد. به هر حال، اکثر نقدها به این بازی مثبت بوده و نقدهای منفی نیز عمدتاً به قیمت ۱۰ دلاری و نیاز به اتصال دائمی به اینترنت در این بازی اشاره دارند. البته امتیاز بسیار ضعیف ۲٫۵ ستاره از حدود ۵۰ هزار رأی در اپ‌استور نشان از مشکلات بیشتر این بازی است.

منبع: Ubergizmo


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]