اسمارت فون های پرچم دار ویندوز ۱۰ چه وقت از راه می رسند؟

به دست -

امیدواریم شما هم با ما هم عقیده باشید وقتی که می گوییم چنبه های سخت افزاری گوشی های ویندوز فونی در چند ماه اخیر رشد آن چنانی نداشته است. اگر چه در روزهای اخیر شاهد رونمایی از چند اسمارت فون قابل توجه مثل Lumia 830، یک میان رده ای بسیار عالی و Lumia 532، یک پایین رده ای فوق العاده، بوده ایم اما حدود ۹ ماه از معرفی آخرین گوشی ویندوز فونی تاثیر گذار یعنی، Nokia Lumia 930، می گذرد. به نظر می رسد که اکنون وقت آن رسیده تا تا با یک اسمارت فون فوق العاده از مایکروسافت روبرو شویم.

در حاشیه کنفرانس شب گذشته مایکروسافت، Terry Myerson نایب رئیس بخش سیستم عامل های مایکروسافت در حالی که هیچ تاریخ دقیقی از زمان عرضه این پرچم دارها اعلام نکرد، اذعان داشت: «پرچم دار های ویندوز فونی در اواخر امسال عرضه می شوند» وی همچنین در میان صحبت هایش به نمایشگاه MWC و کنفرانس Microsoft Build که در ماه آوریل برگزار می شود هم اشاراتی داشت. اگر چه Terry Myerson به صورت صریح اعلام نکرد ولی از صحبت هایش می توان امکان معرفی یک اسمارت فون قدرتمند، در یکی از این دو اتفاق بزرگ را انتظار داشت.

پس اینطور به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد عرضه اسمارت فون های پرچم دار خود را تا هنگام رونمایی از ویندوز ۱۰ به تعویق بیاندازد. چرا که با استفاده از این سیاست و با معرفی همزمان یک محصول قدرتمند که از آخرین و بروزترین سخت افزار ها و نرم افزار ها بهره می برد، می تواند بسیاری از کاربران را به خرید این محصول فوق العاده ترغیب کند.

منبع: Microsoft, PhoneArena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]