اسمارت بند بعدی سونیSWR12 همراه با حسگر ضربان قلب

به دست -

اسمارت بند سونی یعنی مدل SWR10 یک شی کاملا ساده است که اگر به ان زیاد توجه نکنید با یک نوار لاستیکی معمولی دو مچ دست اشتباه گرفته می شود. در حقیقت طراحی این دستگاه به صورت خاصی است که خود دستگاه در نگاه اول پنهان است. این اسمارت بند درون بند دستگاه جای می گیرد و دیده نمی شود. از این بابت برای کسانی که زیاد دنبال جلب توجه نیستند و همچین گجتی را نیاز دارند گزینه خوبی به نظر می رسد. اما این اسمارت بند می خواهد کمی مفید تر ظاهر شود!

Sony-SmartBand-SWR12-FCC

مدل بعدی اسمارت بند سونی یعنی SWR10 در سازمان FCC امریکا بررسی شده است و تاییدیه آن را گرفته است. این دو دستگاه بسیار شبیه یکدیگر هستند و تفاوت بازر آنها را می توان در توانایی SWR12 در ثبت ضربان قلب شما دانست. این یک موضوع بسیار خوب و کاربردی است که هر ابزار پوشیدنی، حداقل آن ها که پشت دست بسته می شوند باید داشته باشند تا مفید تر از یک ثبت کننده اطلاعات حرکتی به حساب بیایند.

Sony-SmartBand-SWR10_6-640x329

همانطور که می بینید این دستبند زیبا، رنگارنگ و البته ارزان بسیار خوب می شود اگر این قابلیت تازه را دریافت کند. احتمال زیادی دارد که این دستبند هوشمند در نمایشگاه MWC 2015 معرفی بشود. در صورت دریافت اخبار بیشتر، آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت

 

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

[RB:Blog_And_Post_Title]