اتمام پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز۷

به دست -

در حالی که بخش عمده ای از خبرهای مربوط به حوزه سیستم عامل ها به سمت ویندوز ۱۰ معطوف شده است، امروز خبر مهمی در مورد ویندوز ۷، که در حال حاضر تعداد زیادی از کامپیوترهای خانگی و تجاری را پشتیبانی می کند هم منتشر شد. براساس این اخبار منتشر شده مایکروسافت قرار است از امروز به پشتیبانی اصلی (Mainstream Support) خود از ویندوز ۷ پایان دهد.

به نظر می رسد که مایکروسافت برای کاربرانی که هنوز سیستم عامل خود را به ویندوز ۸ آپدیت نکرده اند برنامه ای ویژه تدارک دیده است، چرا که با حذف این پشتیبانی طیف عظیمی از این کاربران وادار می شوند تا به سمت ویندوز ۱۰ کوچ کنند. با توجه به این خبر دیگر هیچ ویژگی و یا طراحی جدیدی به ویندوز ۷ اضافه نخواهد شد. این در حالی است که انتشار آپدیت های امنیتی این سیستم عامل قرار است تا ۱۴ ام ژانویه ۲۰۲۰ ادامه پیدا کند.

از طرفی از امروز تمام پشتیبانی های تلفنی و آنلاین ویندوز ۷ به پایان خواهد رسید. بنابراین ویندوز ۷ به همان شکلی که امروز می بینیم باقی می ماند با این تفاوت که انتشار بسته های امنیتی برای آن همچنان ادامه پیدا خواهد کرد. مایکروسافت امیدوار است با استفاده از این روش بتواند جمعی از کاربران ویندوز ۷ را برای خرید نسخه ای رسمی از ویندوز ۱۰ وسوسه کند.

منبع: GsmArena


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]