آیفون۶ با حسگر اثر انگشت پیشرفته تر

به دست -

مطمئناً یکی از عوامل فروش بالای iPhone 5s سنسور اثر انگشت TouchID بوده است. در هنگام اولین عرضه، این سنسور با استقبال بسیار خوبی از طرف کاربران روبرو شد و باعث شد که شرکت های دیگر هم با تقلید از این حرکت اپل از سنسور اثر انگشت در محصولات خود استفاده کنند. با این اوصاف شنیدن خبری از کوشش اپل برای افزایش کارایی این سنسورها نباید عجیب باشد.

با انتشار عکس هایی از این سنسور جدید می توان به بعضی از ویژگی ها و جزئیات آن پی برد. برای مطابقت این سنسور با طراحی جدید آیفون ۶ پیچ اتصال آن جا به جا شده است و می توان گفت که این تغییر باعث دوام بیشتر این سنسور هم خواهد شد. علاوه بر این اپل با استفاده از فلز قلع در پی ایجاد روشی جدید برای تولید این سنسورها است. توسط این روش ممکن است پایداری و دقت این سنسور ها بیشتر شود.

این تغییرات درحالی انجام می گیرد که هیچ نارضایتی از این سنسور گزارش نشده است.علاوه بر این کمتر از یکسال از تولید این سنسور برای آیفون ۵s می گذرد. به نظر می رسد که اپل قصد دارد تا با ایجاد شایعه درباره عملکرد این سنسور و دیگر قطعات سخت افزاری آیفون ۶ موجب فروش بهتر آن شود.

ظرف چند روز گذشته عکس هایی از قسمت پشتی آیفون ۶ هم منتشر شد. در حالی که این عکس ها اطلاعات دقیقی از نحوه طراحی و تولید این قطعه منتشر نمی کند اما نشان می دهد که این قسمت قرار است از چه جنسی ساخته شود.


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]