آیا گلکسی Note 5 با صفحه نمایش ۴K و Snapdragon 810 عرضه می شود؟

به دست -

در حالی که صفحه نمایش های Full HD در حال اثبات خود به عنوان یک پنل استاندارد در گوشی های هوشمند هستند، صفحه نمایش های QHD در تلاشند تا جای خود را در بین اسمارت فون ها و تبلت ها باز کنند، اگرچه هنوز حضور آنها در این گونه از وسایل قابل حمل مرسوم نشده است. سال ۲۰۱۵ شاید سالی باشد که صفحه نمایش های Full HD جای خود را به این گونه از پنل ها بدهند. در همین بین امروز خبرهایی منتشر شد که که گلکسی S6 یا گلکسی Note 5 قرار است با یک صفحه نمایش ۴K عرضه شوند.

بنابر شایعات منتشر شده اخیر، سامسونگ در حال آماده سازی یک اسمارت فون با صفحه نمایش ۴K است. اما بنا به شایعات منتشر شده اخیر سامسونگ گلکسی S6 تنها از یک صفحه نمایش QHD بهره خواهد برد. به همین دلیل به نظر می رسد این محصول با وضوح ۴K قرار است گلکسی نوت ۵ باشد.

بر این اساس گلکسی نوت ۵ از یک پردازنده ۶۴ بیت Snapdragon 810 و صفحه نمایش ۴K بهره خواهد برد. از سویی دیگر به دلیل اینکه یک صفحه نمایش ۴K مصرف انرژی بسیار بالایی دارد، یا این وضوح تصویر تنها به عنوان یک شایعه باقی می ماند و یا با محصولی که طول عمر باتری بسیار پایینی دارد روبرو خواهیم بود.

بهر حال در حالی که صفحه نمایش های QHD هنوز به عنوان یک صفحه نمایش استاندارد برای گوشی های هوشمند معرفی نشده اند، حضور پنل های ۴K در این رده از محصولات دیجیتال کمی بعید به نظر می رسد. شما چه قکر می کنید؟ به نظر شما شاهد حضور گلکسی Note 5 آنهم با صفحه نمایش های ۴K خواهیم بود؟

منبع: Ubergizmo


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]