فروش بی سابقه Sony در فروشPlayStaion 4

به دست -

شرکت سونی در کنفرانس مطبوعاتی Gamescom 2014 اعلام کرد این شرکت از ابتدای سال تا کنون موفق به فروش ۱۰ میلیون کنسول PlayStation 4 شده است که این رقم مربوط به کل بازار های جهان است.

این رقم قابل توجهی به حساب می آید چرا که به گفته Jim Ryan مدیر بخش اروپای سونی این تعداد فروش شامل کنسول های باقی مانده در ویترینها نیست بلکه تعداد واقعی کنسول هایی است که به دست گیمر ها رسیده است. او اظهار کرد شرکت سونی توانست تا ماه فوریه تعداد ۵ میلیون عدد از نسل جدید کنسول های بازی PlayStation 4 را بفروش برساند و حال نیز پس از ۶ ماه، آمار فروش به دو برابر اعلام قبلی رسیده است. این آمار مربوط به ابتدای سال ۲۰۱۴ تا ۱۰ آگوست است که تاکنون از نظر سرعت رشد فروش در تاریخ عرضه کنسول PlayStaion بی سابقه بوده است.

آقای Kaz Hirai یکی از مدیران سونی در اوایل ماه می اعلام کرد که PlayStaion 4 برای شرکتش بسیار سود آور بوده است و او مطمئن است که آمار فروش PlayStaion Plus هم بسیار رضایت بخش خواهد بود. در مقابل، آمار فروش Xbox One شرکت مایکروسافت که از ذو سال پیش آغاز شده است با وجود کاهش قیمت و ارائه مدل ارزانتر این کنسول که بدون Kinect عرضه میشود اما هنوز نتوانسته است به رکورد فروش PlayStaion 4 نزدیک شود. مایکروسافت در همایش خبری خود آمار رسمی فروش کنسول های بازی خود را منتشر نکرده است.

اگرچه مایکروسافت نسخه جدیدی از بازی Tomb Raider را برای Xbox One معرفی کرده است اما سونی هم با پیش نمایشی از بازیهای Wild، Hellblade و همچنین Bloodborne چشم ها را به سمت خود جلب کرد.

منبع: Techspot


صفحه اینستا گرام مابرای مشاهده اخبار جدیدتکنولوژی به جمع هواداران ما در اینستاگرام بپیوندید!! Instagram.com/cyrusgroup

بنیامین زهتابیان هستم طراح و نویسنده وب و سردبیر مجله اینترنتی کوروش کبیر امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

[RB:Blog_And_Post_Title]